Collection: Towel & Potholder Sets-Food
The kitchen towels are flour sack towels approximately 30"x30". The potholders are 9.5"x8.5" with the tops made of muslin and backs of cotton. Each have 2 layers of batting made from 80% cotton and 20% poly. All are pre-washed and ironed.
Please contact us if you would like to customize border colors etc.
-
Nothing Tastes As Good As Healthy Feels Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple Linework Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cake Linework Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ice Cream Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Everyone Loves A Country Cook Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Seasoned With Love Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
The Only Reason I Have A Kitchen Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
What I'd Love Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Order Pizza Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
You Wash Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Add A Little Zest Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple Pie Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hey Good Lookin' Whatcha Got Cookin? Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Happiness Is Licking The Spoon Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
See No Diet Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Well Butter My Buns And Call Me A Buscuit Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
There's Always Room For Ice Cream Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
I Love You Like Biscuits And Gravy Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Home Is Where The Cookies Are Towel & Potholder Set
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Popcorn Towel & Potholder Set
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 13 of 16
- Next page